Metų laikai | Terra Publica

Metų laikai

Miglė Janušauskienė, Asta Vaicekauskienė

15,99 

+ -

Autorius: Miglė Janušauskienė, Asta Vaicekauskienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

BAR kodas: 9789955652229

Svoris: 480 g

Išmatavimai: 200 × 200 × 48 mm

Tipas: Žaidimai

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 5+

Žaidėjų skaičius: 2-4


Gamtoje viskas vyksta nuosekliai: pavasarį tirpsta sniegas ir sužaliuoja laukai, vasara dovanoja pilnus krepšius gėrybių, ruduo apsipila auksiniais lapais, o žiemą džiaugiamės storiausio sniego patalais. Kartais atrodo, kad metų laikai kovoja vienas su kitu – gegužę netikėtai iškrenta sniegas, vasara užsibūna ilgiau, todėl ruduo traukiasi į šalį. Visa tai lietuviškame stalo žaidime vaikams „Metų laikai“ stebi keturi burtininkai iš aukštai tarp debesų paslėptos pilies. Jie siekia tapti metų laikų valdovais, tačiau nuo šios svajonės jaunuosius burtininkus skiria pats sunkiausias išbandymas – Orų kova. Pirmasis burtininkas, teisingai edukaciniame žaidime vaikams atsakęs į klausimus apie metų laikus, įrodys, kad jis jau perprato kintančius sezonus ir gali juos valdyti.

Metų laikai

15,99 

  
Viso kaina: 15,99 

Metų laikai | Tai stalo žaidimas vaikams nuo 5 metų.

Gamtoje viskas vyksta nuosekliai: pavasarį tirpsta sniegas ir sužaliuoja laukai, vasara dovanoja pilnus krepšius gėrybių, ruduo apsipila auksiniais lapais, o žiemą džiaugiamės storiausio sniego patalais. Kartais atrodo, kad metų laikai kovoja vienas su kitu – gegužę netikėtai iškrenta sniegas, vasara užsibūna ilgiau, todėl ruduo traukiasi į šalį.

Visa tai lietuviškame stalo žaidime vaikams stebi keturi burtininkai iš aukštai tarp debesų paslėptos pilies. Jie siekia tapti metų laikų valdovais, tačiau nuo šios svajonės jaunuosius burtininkus skiria pats sunkiausias išbandymas – Orų kova. Pirmasis burtininkas, teisingai edukaciniame žaidime vaikams atsakęs į klausimus apie metų laikus, įrodys, kad jis jau perprato kintančius sezonus ir gali juos valdyti.

Stalo žaidimą sukūrė pedagogės Miglė Janušauskienė ir Asta Vaicekauskienė. Interviu, kuriame jos daugiau papasakojo apie šį stalo žaidimą, galite perskaityti čia.

Daugiau lietuviškų stalo žaidimų vaikams rasite čia.

 

Autoriai

Autorės – pedagogės, priklausančios LIPUMA (Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų asociacija)

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Metų laikai”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos