Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja | Terra Publica

Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja

Clémentine Beauvais

9,49 

+ -
2015 m. IBBY Garbės sąrašas
2015 m. „Lire“ literatūrinio žurnalo apdovanojimas
2016 m. „Prix Sorcieres“ knygynų asociacijos apdovanojimas
2015 m. „Prix Libr’à Nous“ knygynų asociacijos apdovanojimas
„Millepages“ leidyklos apdovanojimas
„Prix NRP“ žurnalo pedagogams apdovanojimas
2019 m. nominuota IBBY už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą paaugliams

Autorius: Clémentine Beauvais

Vertėjas: Erika Sabaliauskaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2019

Puslapių skaičius: 240

ISBN: 978-609-473-113-6

Svoris: 300 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Prancūzų

Rekomenduojamas amžius: 14+


Tai romanas paaugliams, parašytas gyva, paaugliškai grubia, labai ekspresyvia kalba su gera humoro doze. Knyga „Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ padeda atsakyti į daugelį paauglystėje kylančių klausimų, suprasti save ir kitus, moko atpažinti tikrąsias vertybes. Mirėja, Astrida ir Hakima – trys merginos, kurias socialiniuose tinkluose išrenka bjauriausiomis mokyklos kiaulaitėmis. Dar negirdėjote apie Mirėją, Astridą ir Akimą? Breso Burge šią trijulę atpažįsta visi, drąsesni net asmenukių prašo, o apie laimėtą konkursą kalbama ne tik mokykloje, bet ir socialiniuose tinkluose. Merginas užklupo tikra žvaigždžių valanda. Nelengva dėvėti karūnas. Bjauriausių mokyklos kiaulių karūnas. Sakote, pasibaisėtina? Jei jums taip atsitiktų, slėptumėtės po antklode iki gyvenimo pabaigos? Bet tik ne ši trijulė! Jos dar parodys, ko iš tiesų yra vertos! Daug juoko, sveikas požiūris į save ir pasaulį, gyva, ekspresyvi kalba, amžinosios vertybės – visa tai rasite knygoje Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“. P.S. Kas skaitė, sakė, kad nesigailėjo. Knygos leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.

Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja

9,49 

     
Viso kaina: 14,28 

 

Apdovanojimai

2015 m. pateko į IBBY Garbės sąrašą – nacionaliniai IBBY skyriai įvertina reikšmingiausias vaikų ir paauglių knygas, parašytas per pastaruosiuos trejus metus.

2015 m. literatūrinio žurnalo „Lire“ apdovanojimas už geriausią metų knygą jaunimui.

2015 m. knygynų asociacijos apdovanojimas „Prix Libr’à Nous“ paauglių literatūros kategorijoje.

2016 m. jaunimo literatūros knygynų asociacijos „Prix Sorcières“ apdovanojimas.

„Prix Millepages“ – jaunimo ir vaikų literatūros leidyklos „Millepages“ apdovanojimas.

„Prix NRP“ – žurnalo pedagogams „Nouvelle Revue Pédagogique“.

2019 m. knyga „Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ nominuota tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą paaugliams.

 

Nominacijos: „Prix des Incorruptibles 2017“, „Prix Adolises“, „Dis-moi ton livre“, „Enlivrez-vous“, „Livre Elu“, „Briv la Gajare“, „Dévoreurs de livres“, „Lire Elire“, „Mans et Sarthe“, „Littérados“, „REAL“, „RTS Délire d’or“.

Autorius

Knygos autorė – Clémentine Beauvais

Skaityti pradėjo labai anksti ir nesiliauja iki šiol. Autorė įsitikinusi, kad būtent šis pomėgis ją atvedė į literatūrologijos studijas. Moteris Kembridže įgijo daktaro laipsnį. Dabar C. Beauvais dėsto Jorko universitete, verčia iš anglų kalbos į prancūzų ir, žinoma, rašo knygas vaikams ir jaunimui.

Atsiliepimai

Ak, kad man ir mano kiemo gaujai kas būtų prieš 20 metų pasakęs… Nuotykis, vėjavaikystė, solidarumas ir ryžtas sukurs mus gražiausiais žmonėmis. Svarbiausia juk XXL dydžio širdis. O visų nosys, ausys ir lūpos vienodai, bet skirtingai ir taip gražios!

Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep

Jeigu būčiau perskaičiusi šią knygą mokykloje arba po mokyklos, būtų buvę daug lengviau gyventi savo „kiaulaitės“ kūne ir bendrauti su tais, kurie nuolat iš jo tyčiojosi, taip pat – ir su pačia savimi. Labai rekomenduoju!!!

Giedrė Valavičiūtė,
iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ įkūrėja

„Šios knygos viršeliui – 100 balų. Pamatai ir neįmanoma nenorėti perskaityti. O po viršeliu dar ir gera puikiai papasakota istorija. <…> Nenoriu per daug išpasakoti – gaila atimt skaitymo malonumą ir intrigą. Tegul būna visiems skaitytojams pavyzdys ir įkvėpimas kaip į save galima žiūrėti (o jei nemoki, reikia mokytis taip daryti) su lengva ironija ir humoru (kuris vienintelis gali išgelbėt pasaulį, žinoma, + meilė). Nes kai gali pasijuokt iš savęs pats – kitiems nebelieka iš ko tavyje juoktis.“
„Fantastiškų (-os) knygų žiurkės“

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja”

Produkto kodas: 9786094731136 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos