Mergaitė keistoje šalyje | Terra Publica

Mergaitė keistoje šalyje

Karl Olsberg

7,99 

+ -

Autorius: Karl Olsberg

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 336

ISBN: 978-609-473-186-0

Svoris: 540 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 14+


Po trilerio jaunimui „Berniukas baltame kambaryje“, iš karto tapusio bestseleriu ir apdovanoto prestižinėmis literatūros premijomis, Karlas Olsbergas parašė antrąjį romaną „Mergaitė keistoje šalyje“. Tai dar vienas baugokas ateities scenarijus, kuris skaitytojui pažeria daugybę filosofinių klausimų. Pasaulį niokoja negailestingas karas. Tik Apšviestųjų slėnyje, atsiribojusiame nuo išorinio pasaulio, žmonės dar gyvena saugiai ir taikiai. Bent jau tuo tiki Sofija. Tačiau dingus draugui Mirkui ji ima abejoti griežta religine bendruomene. Pasprukusi iš slėnio, už kalnų Sofija randa ne mūšio lauką, o, regis, tobulą aukštųjų technologijų visuomenę. Ar gali būti, kad visas ligšiolinis Sofijos gyvenimas buvo apipintas melu? Kas yra tikrovė? O kas – iliuzija? Ką pasirinkti? „Mergaitė keistoje šalyje“- Įtemptas ir giliaprasmis futuristinis trileris! Knyga „Mergaitė keistoje šalyje“ rekomenduojama jaunimui nuo 14 metų. Knygos leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.

Mergaitė keistoje šalyje

7,99 

        
Viso kaina: 23,97 

Autorius

Karlas Olsbergas (g. 1960) turi daktaro laipsnį dirbtinio intelekto studijų srityje, yra dirbęs vadybos konsultantu, televizijos prodiuseriu, įkūręs ne vieną startuolį. 2007 m. išleistas pirmasis K. Olsbergo romanas „Sistema“ pateko į Vokietijos žurnalo „Der Spiegel“ skelbiamą skaitomiausių knygų sąrašą. Nuo to laiko autorius rašo populiarias knygas suaugusiesiems, jaunimui bei vaikams. Trileris „Berniukas baltame kambaryje“ 2018 m. buvo nominuotas Vokietijos jaunimo literatūros premijai. Parduotos ir teisės kurti filmą. K. Olsbergas su šeima gyvena Hamburge, Vokietijoje.

Vertėjas

Indrė Dalia Klimkaitė (g. 1973) – vertėja, redaktorė, Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos ir Tarptautinės vaikų literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus narė. Vilniaus universitete baigė filosofijos ir vokiečių filologijos bei visuotinės literatūros studijas. 2006 m. apdovanota už geriausią vertimą paaugliams. Verčia ir redaguoja vaikų ir jaunimo, humanitarinę ir dvasinę literatūrą, rūpinasi kultūros sklaida Zarasų regione.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Mergaitė keistoje šalyje”

Produkto kodas: 9786094731860 Kategorijos: , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos