Mėnulis ir kitos nelaimės | Terra Publica

Mėnulis ir kitos nelaimės

Gudrun Skretting

7,99 

+ -
2016 m. Norvegijos kultūros ministerijos debiutanto premija
2016 m. Norvegijos vaikų ir jaunimo rašytojų sąjungos „Magiškos kreidos“ premija už perspektyviausią metų debiutą.
2017 m. Knygų tinklo „Ark“ premija už geriausią knygą vaikams.
Nominuota Italijos literatūros premijai „Premio Libro per l‘Ambiente 2019–2020“.

Autorius: Gudrun Skretting

Vertėjas: Agnė Petrauskaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 256

ISBN: 978-609-473-178-5

Svoris: 480 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Norvegų

Rekomenduojamas amžius: 12+


Knyga „Mėnulis ir kitos nelaimės“ yra linksmas, nuoširdus pasakojimas apie jaunų paauglių draugystę, įsimylėjimą, tėvų ir vaikų santykius, jų sunkumus. Antonas su tėčiu gyvena ir tvarkosi vienudu. Netikėtai tėčio papasakota istorija apie neplanuotą sūnaus atsiradimą įsuka Antoną į nesibaigiantį keistų, kartais absurdiškų, bet iki ašarų juokingų įvykių verpetą. Antonas su geriausia drauge Ine sugalvoja atkurti pusiausvyrą – surasti tėčiui širdies draugę. Tačiau tai ne taip paprasta. Pasirodo, kiekvieno pusiausvyra gali būti skirtinga, ir tai puiku! Pavyzdžiui, Žemė išlaiko pusiausvyrą įstrižoje padėtyje, ir taip yra geriausia! Jei būtų kitaip, neturėtume metų laikų. Nebūtų nei poliarinės nakties, nei žygių slidėmis su karšta kakava. Ir kaip manote, kas jai padeda tą pusiausvyrą išlaikyti? Pasirodo, mažytis Mėnulis… Knygos „Mėnulis ir kitos nelaimės“  leidimas iš dalies finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“.            

Mėnulis ir kitos nelaimės

7,99 

     
Viso kaina: 16,98 

Autorius

Gudrun Skretting (g. 1971) – norvegų rašytoja, ne kartą apdovanota už knygas vai­kams ir paaugliams. Jos debiutinis romanas „Mėnulis ir kitos nelaimės“ tapo prestižinių literatūros premijų laimėtoju ir nominan­tu Norvegijoje ir Italijoje. G. Skretting Norvegijos muzikos akademijoje yra įgijusi klasikinio pianisto išsilavinimą. Norvegijos vaikų literatūros institute studijavo kūrybinį rašymą ir literatūrą.

 

Vertėjas

Agnė Petrauskaitė (g. 1977) – vertėja, Vilniaus universiteto Skandinavistikos centro dėstytoja, viena iš norvegų–lietuvių kalbų žodyno vertėjų. Vilniaus universitete baigė skandinavų filologijos magistro studijas, stažavosi Oslo ir Bergeno universitetuose.

Anot vertėjos, norvegų rašytoja Gudrun Skretting nuotaikingu, pagauliu literatūriniu balsu vaikams ir paaugliams pasakoja apie jiems svarbius dalykus.

 

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Mėnulis ir kitos nelaimės”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos