Tai Lietuva (lietuvių kalba) be dėžutės | Terra Publica

Tai Lietuva (lietuvių kalba) be dėžutės

37,99 

Pristatome išskirtinę knygą „Tai Lietuva“, kurioje moderniai pristatoma mūsų šalis – Lietuva. „Tai Lietuva“ – unikali savo forma, techniniu atlikimu ir pateikimu knyga, moderniai ir patraukliai reprezentuojanti Lietuvą. Naujausios iliustracijos, iš žinomų fotografų nuotraukų sukurtos mozaikos ir išsamūs žinomų recenzentų teigiamai įvertinti tekstai kuria Lietuvos, kaip modernios ir gilias tradicijas turinčios šalies, vaizdą.

+ -

“Tai Lietuva” – tai, kuo didžiuojamės!

Leidykla „Terra Publica“ pristato išskirtinę knygą “Tai Lietuva”. Tai visiškai nauja, pozityvi ir moderni knyga apie Lietuvą. “Tai Lietuva” – unikali savo forma, techniniu atlikimu ir pateikimu knyga, patraukliai reprezentuojanti Lietuvą. Naujausios iliustracijos, žinomų fotografų nuotraukos ir išsamūs žinomų recenzentų teigiamai įvertinti tekstai kuria Lietuvos, kaip modernios ir gilias tradicijas turinčios šalies, įvaizdį. Knygos puslapius puošia 354 iliustracijos, kuriose atskleidžiami Lietuvos pasiekimai, laimėjimai, praeitis ir dabartis.

Knygoje kruopščiai atrinkta ir sudėta visa tai, ką turime gražiausia, ir tai, kuo galime pelnytai didžiuotis. Knygos puslapiuose pristatoma Lietuvos istorija, kultūra, verslo ir mokslo pasiekimai, Lietuvos sportininkų pergalės, užsienio turistus žavinti gamta, svarbiausi mūsų šalies miestai, etnografiniai regionai ir tradiciniai amatai.

Daugiau apie knygą: tailietuva.lt

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Tai Lietuva (lietuvių kalba) be dėžutės”

Uždaryti
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos