Tai Lietuva (lietuvių kalba) be dėžutės | Terra Publica

Tai Lietuva (lietuvių kalba) be dėžutės

29,63 37,99 

Pristatome išskirtinę knygą „Tai Lietuva“, kurioje moderniai pristatoma mūsų šalis – Lietuva. „Tai Lietuva“ – unikali savo forma, techniniu atlikimu ir pateikimu knyga, moderniai ir patraukliai reprezentuojanti Lietuvą. Naujausios iliustracijos, iš žinomų fotografų nuotraukų sukurtos mozaikos ir išsamūs žinomų recenzentų teigiamai įvertinti tekstai kuria Lietuvos, kaip modernios ir gilias tradicijas turinčios šalies, vaizdą.

Liko 2

+ -

„Tai Lietuva“ – tai, kuo didžiuojamės!

Leidykla „Terra Publica“ pristato išskirtinę knygą Tai Lietuva“. Tai visiškai nauja, pozityvi ir moderni knyga apie Lietuvą. Knyga Tai Lietuva“ – unikali savo forma, techniniu atlikimu ir pateikimu knyga, patraukliai reprezentuojanti Lietuvą. Naujausios iliustracijos, žinomų fotografų nuotraukos ir išsamūs žinomų recenzentų teigiamai įvertinti tekstai kuria Lietuvos, kaip modernios ir gilias tradicijas turinčios šalies, įvaizdį. Knygos Tai Lietuva“ puslapius puošia 354 iliustracijos, kuriose atskleidžiami Lietuvos pasiekimai, laimėjimai, praeitis ir dabartis.

Knygoje Tai Lietuva” kruopščiai atrinkta ir sudėta visa tai, ką turime gražiausia, ir tai, kuo galime pelnytai didžiuotis. Knygos puslapiuose pristatoma Lietuvos istorija, kultūra, verslo ir mokslo pasiekimai, Lietuvos sportininkų pergalės, užsienio turistus žavinti gamta, svarbiausi mūsų šalies miestai, etnografiniai regionai ir tradiciniai amatai.

 

Sudarytoja

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo biblotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams.

knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Tai Lietuva (lietuvių kalba) be dėžutės”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos