100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą | Terra Publica

100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą

Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė

10,99 

Vairavimo egzaminas daugeliui būsimųjų vairuotojų kelia baimę, kuri atsiranda dėl nepasitikėjimo savo jėgomis. Kaip tą baimę įveikti? Pasiruošti taip, kad jūsų žinios bei įgūdžiai nekeltų jokių abejonių!

Knyga „100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ pateikia paprastus, patikrintus ir lengvai pritaikomus patarimus tiesiai iš du kartus geriausia Lietuvos vairuotoja pripažintos Solveigos Dambrauskaitės-Bakutienės lūpų.

Jie padės atsikratyti baimių, drąsiai sėsti prie vairo ir sėkmingai išlaikyti B kategorijos vairavimo egzaminus. Knyga „100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ vertinga ne tik dėl gausybės vairavimo mokytojos patarimų, kaip geriau pasiruošti vairavimo teorijos ir praktikos egzaminams, bet ir dėl praktinės informacijos, eismo situacijų schemų bei kitų naudingų iliustracijų, rekomendacijų, vertingų nuorodų.

+ -

Patikslinimas: keliuose su asfalto ar betono danga pradedantiems vairuotojams ir asmenims, kurie mokosi vairuoti, maksimalus leistinas greitis 80 km/val.

 

 

Autorė

Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė – automobilistė, vairuotojų mokytoja bei dviračių žygių organizatorė. Automobiliais susidomėjo dar paauglystėje, o vėliau, baigusi transporto inžinerijos magistro studijas Kauno technologijos universitete, tapo vairuotojų mokytoja. Egzaminams padėjo pasiruošti tūkstančiams būsimųjų vairuotojų. Išrinkta geriausia 2017 ir 2018 metų Lietuvos vairuotoja.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos