Praktiškos moters knyga. Vasara | Terra Publica

Praktiškos moters knyga. Vasara

Daiva Dmuchovska

9,99 

+ -

Sudarytojas: Daiva Dmuchovska

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2015

Puslapių skaičius: 305

ISBN: 978-609-8090-76-5

Svoris: 1110 g

Išmatavimai: 175 × 245 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių


Knyga „Praktiškos moters knyga“, skirta vasarai, jau antroji praktinių patarimų serijos knyga, kuri padės kiekvienai moteriai ne tik tinkamai suplanuoti atostogas, bet ir pasirūpinti savo išvaizda, sveikata. Knygoje „Praktiškos moters knyga“ rasite patarimų, kaip namuose pasigaminti įvairių kosmetikos priemonių iš natūralių produktų, ką daryti, kad neperkaistumėte saulėje, kaip tinkamai mėgautis vandens teikiamais malonumais, puoselėti veją ir gėlyną, kokias gėles auginti vasarą. Daugiau nei 150 receptų bus naudingi visoms, kurios nori maitinti savo šeimą ir draugus šviežiais ir skaniais patiekalais iš vasaros gėrybių, surengti puikią iškylą gamtoje ar paruošti žiemai naminių uogienių, džemų, pagardų, padažų, skaniai užraugti agurkus ar marinuoti pomidorus. Džiaukitės vasara, mėgaukitės jos teikiamais malonumais, pasisemkite naujų idėjų!

Praktiškos moters knyga. Vasara

9,99 

        
Viso kaina: 31,97 

Praktiškos moters knyga, skirta vasarai, jau antroji praktinių patarimų serijos knyga (pirmoji knyga – „Praktiškos moters knyga. Pavasaris“) šiuolaikinėms, laiką bei pinigus taupančioms moterims. Knyga padės džiaugtis vasara, mėgautis jos teikiamais malonumais, pasisemti naujų idėjų. Knygą sudaro trys skyriai apžvelgiantys sveikatos ir grožio, gėlyno ir sodo priežiūros bei vasaros virtuvės temas.

Sveikata ir grožis

Vasara – tai pats šilčiausias metų laikas, kviečiantis daugiau laiko praleisti gryname ore, pramogauti, keliauti, atostogauti. Kaip viską suspėti? Pasidžiaugti saule, sustiprinti sveikatą, puikiai atrodyti, nepamiršti sodo gėlių, pasigaminti vasaros gardumynų. Atsakymus į visus šiuos ir kitus klausimus rasite vasaros knygoje.

Sode, gėlyne

Vasara – spalvingiausias metų laikas, kai mūsų akis džiugina žydintys parkų, sodų ir gėlynų augalai. Jeigu norime, kad ir mūsų sodas ar gėlynas maloniai stebintų margaspalviais žiedais, turime tam skirti reikiamą dėmesį.

Vasaros virtuvė

Vasara yra puikus metas mėgautis gausybe šviežių gamtos gėrybių – nuo miško uogų iki įvairiausių daržovių. Šiame skyriuje rasite 150 vasaros sezonui skirtų patiekalų receptų.

Skaitykite daugiau: moteris.lt

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Praktiškos moters knyga. Vasara”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos