Kai aš užaugsiu... | Terra Publica

Kai aš užaugsiu…

Quentinas Grébanas

5,99 

Liko 1

Autorius: Quentinas Grébanas

Svoris: 427 g

Išmatavimai: 243 × 275 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Kalba: Lietuvių


Knygoje „Kai aš užaugsiu...“ trumpai ir aiškiai pasakojama, apie kokias profesijas veikėjai svajoja ir kodėl jas pasirenka. Knyga „Kai aš užaugsiu...“ pilna žaismingų iliustracijų, kurios leidžia įsivaizduoti, kaip jie atrodys užaugę. Visi Julijos draugai žino, kuo bus, kai užaugs. Gydytoja, policininku, paštininku, šokėja. Net svajoklis Markas išsirinko profesiją! Tik Julija apie tai dar nepagalvojo… O kuo tu norėtum būti užaugęs? Knyga „Kai aš užaugsiu...“ išversta į 20 kalbų.

Kai aš užaugsiu...

5,99 

     
Viso kaina: 11,98 

Knygoje „Kai aš užaugsiu…“ pasakojama apie mažų šuniukų klasę, kurios klausiama, kuo jie norėtų tapti užaugę. Kiekvienas šuniukas mėgsta vis kitą veiklą, tad ir užaugę svajoja apie skirtingas profesijas. Manau, kad ši knyga puiki priemonė mažuosius supažindinti tiek su profesijos sąvoka (ji buvo neaiški ir vienam iš šuniukų), tiek su jų įvairove. Dažnai vaikai sako, kad užaugę dirbs tokį pat darbą, kaip ir jų tėvai, tad skaitant šią istoriją rasite tikrai patogų būdą paaiškinti, kad kiekvienas žmogus turėtų tapti tuo, kas jam sekasi geriausiai ir kas jam labiausiai įdomu. Mano berniukus labai pradžiugino ir tai, kad jie knygoje rado herojus su savo vardais, tad susitapatinti su traukinio vairuotoju ir policininku tapo dar smagiau. O mano akį kaskart džiugina iliustracijos, gal vaikams tai ir nėra taip pastebima, bet tikrai šypsnį kelia mažas dailus šuniukas užaugantis į Basetų veislės šunį, kuris dar ir paštininku tampa ar Prancūzų buldogė, tapusi šokėja.“ (tinklaraščio lieknosbites autorius)

„Ši knyga jau spėjo tapti viena iš mėgstamiausių Norberto knygų, o mamai tai bene mieliausiai iliustruotas ir lengvai paaiškinamas leidinys apie šuniukų klasę, kurioje kiekvienas pasipasakoja, kuo nori būti užaugęs. Tai puikiai atskleidžia ir kiekvieno nuotaikingo šuniuko pagal specialybę iliustracijos, kurios privers ir vaikučius ir tėvelius nusišypsoti. Šis leidinys tai puiki proga supažindinti vaikus su profesijomis ir leisti jiems susimąstyti, kad užaugus jie turės begalę pasirinkimo tapti kuo tik panorėję, net jei tai ir nerealusis Supermenas!“ („Norbert Blog“)

Autorius

Quentinas Grébanas dirba savo studijoje, kuri tapo jo asmenine visata. Audinio raštas, šešėlis ar įdomi perspektyva gali tapti atspirties tašku kuriant naują vaizdą.

1999 m. jo iliustracijos už knygą „Tales of the Alphabet“ įvertintos  „St-Exupéry“ apdovanojimu. 1999, 2000 ir 2009 m. dailininko iliustracijos pristatytos Bolonijos vaikų knygų mugėje.

Kūrėjas iliustravo arba parašė beveik 50 knygų, kurios išverstos į kelias užsienio kalbas.

Produkto kodas: 9786094730979 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos