(NE)suskaičiuotos miego avelės | Terra Publica

(NE)suskaičiuotos miego avelės

Lena Hesse ir Philipp Winterberg

5,99 

Knygą (NE)suskaičiuotos miego avelės“ sukūrė šaunus Lenos Hesse ir Philippo Winterbergo duetas. Tai nebe pirmas bendras kūrėjų projektas. Kelios Philippo Winterbergo knygos jau tapo pasauliniais bestseleriais.

Ar žinojai, kad dangaus ganyklose gyvena miego avelės? Dienomis jos blizgina žvaigždes ir dirba kitus kasdienius darbus, o naktimis išsirikiuoja į eilę ir viena po kitos smagiai šoka per tvorą. Taip, taip, būtent jas skaičiuojame vakarais, kai negalime užmigti! Pirma avelė, antra avelė, trečia avelė… ir taip iki šimto. O tada visiems saldžių sapnų.

Gal viskas taip ir būtų likę, jei ne viena mažytė avelė, kuri dar nė karto nebuvo suskaičiuota. O jeigu ko nors labai labai nori, tai būtinai išsipildo…

Liko 5

+ -

(NE)suskaičiuotos miego avelės
(NE)suskaičiuotos miego avelės

5,99 

     
Viso kaina: 12,98 

Autorius

Knygos autorė ir iliustratorė Lena Hesse baigė dizaino studijas. Išbandžiusi jėgas žiniasklaidos dizaino srityje, nusprendė patikėti savo talentu ir ėmė rašyti bei iliustruoti knygas vaikams. Be to, ji kuria stalo žaidimus.

Knygos autorius Philippas Winterbergas studijavo komunikaciją, psichologiją ir teisę. Gyvena Berlyne, tačiau pasitaikius progai  ramų gyvenimą iškeičia į nuotykius: parašiutizmą Namibijoje, meditaciją Tailande ar pasiplaukiojimą su rykliais Fidžyje ir Polinezijoje. Autoriaus knygose naujai pažvelgiama į draugystę, išmintį, laimę. Jos išverstos į daugiau nei 100 kalbų.

Produkto kodas: 9786094730962 Kategorijos: , , ,
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos