Mano kelionių dienoraštis

5,49 

Prano Mašioto premijos laureatės Danguolės Kandrotienės pažintinė knyga vaikams apie Lietuvą parengta interaktyvaus dienoraščio forma. Literatūros kritikų įvertinta kaip viena geriausių pažintinių knygų vaikams. Knygoje pateikiama pažintinė informacija bei skiriama vietos kelionių nuotraukai, įspūdžiams, žaidimams ant popieriaus.
Kelionių dienoraštis skirtas kiekvienam mažajam keliautojui. Jis padės užrašyti visus smagiausius dalykus, nutikusius kelionių metu. Dienoraštyje rasite daugybę keliautojui naudingų patarimų, būtinų daiktų sąrašą, kelionių žemėlapį, smagių žaidimų lietingoms dienoms praskaidrinti ir šiaip gerų dalykėlių. Ir tai dar ne viskas! Kartu su Jumis keliaus ir kelionėje pagelbės patyrę keliautojai – Katinas ir Žvirblis.

Knyga skirta vaikams nuo 7 metų!

+ -

Žurnale apie vaikų knygas „Rubinaitis“ D. Kandrotienės knyga vaikams „Mano kelionių dienoraštis“ įvertinta kaip vienas stipriausių pažintinių leidinių vaikams.

Ištrauka iš straipsnio „Plačiai pažindinti, menkai gvildenti (2012 m. realistinė ir pažintinė lietuvių vaikų proza)“ (žurnalas „Rubinaitis“ 2013 Nr. 1 (65)):

„Kultūrinę, istorinę, gamtinę edukaciją sintetina vienas stipriausių 2012 m. pažintinių leidinių – Danguolės Kandrotienės „Mano kelionių dienoraštis“. Autorei pavyko įgyvendinti du tikslus: 1) brandinti jaunųjų keliautojų savimonę (pristatomas dienoraščio žanras, mokoma akylai stebėti aplinką ir įspūdžius, padedama planuoti išvykas, patariama dėl tikėtinų keblumų); 2) pateikti gausybę įvairiausios medžiagos (pavyzdžiui, apie žymiausius pasaulio ir Lietuvos keliautojus, transporto priemones, muziejų tipus, architektūros stilius ir kt.), nedogmatiškai teigti Lietuvos įdomumą ir vertę (mūsų pilys, dvarai, religijos, patiekalai ir t.t.).“

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą „Mano kelionių dienoraštis“

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos