Prašau neatidaryti. Glitu! | Terra Publica

Prašau neatidaryti. Glitu!

Charlote Habersack

7,99 

+ -

Autorius: Charlote Habersack

Iliustratorius: Fréderic Bertrand

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 224

ISBN: 978-609-473-196-9

Svoris: 372 g

Išmatavimai: 150 × 210 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 8+


Tai antroji serijos „Prašau neatidaryti“ knyga. Serija Vokietijoje tapo bestseleriu, parduota daugiau nei 400 000 knygų kopijų. Prie Nemo namų durų paliekamas naujas siuntinys. Ant dėžės pakeverzota: „PRAŠAU NEATIDARYTI!“ Bet negi ištversi nė nežvilgtelėjęs… Vos tik vaikai atplėšė siuntinį… 1) Jame išvydo žalią glitų kamuoliuką, tiksliau – kalbantį ir bezdantį padarą, mirtinai bijantį kutulio. 2) Dangus prapliupo gličiu lietumi. 3) Patekusios ant odos Gličiaus gleivės padarė neįtikėtinus stebuklus. Neilgai trukus Nemo su Fredžiu troško tik vieno – tapti milijonieriais! Padedant Gličiui tai lengva kaip dukart du. Bet likęs su vaikais Gličius niekada nebeišvystų namų… Serijos 1 knyga čia. Serijos 3 knyga čia.

Prašau neatidaryti. Glitu!

7,99 

     
Viso kaina: 15,98 

Autorius

Šarlotė Haberzak (Charlotte Habersack) prie rašomosios mašinėlės sėdo būdama septynerių ir pradėjo spausdinti knygą. Nuo tada rašyti nesiliovė. Šiandien ji rašo daugiausia scenarijus ir daugybę nuostabių knygų vaikams, pavyzdžiui, apie pašėlusius Nemo nuotykius. Per atostogas mielai laksto motociklu po Afriką ir Rytų Europą. O siuntiniais visada džiaugiasi. Nesvarbu, kas juose…

Iliustratorius

Frederikas Bertranas (Fréderic Bertrand) studijavo Brėmene iliustravimo meną ir animaciją. Šiandien jis gyvena ir piešia Berlyne, o į savo namus nuomininkais įsileidžia ir gauruotų sniego pabaisų, ir besikandžiojančių vampyrų, ir blyškių skeletų. Jo dirbtuvėje jau metų metus stovi siuntinys be nurodyto siuntėjo. Ant jo užrašyta: „Prašau neatidaryti“. Ir dailininkas šio priesako laikosi.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Prašau neatidaryti. Glitu!”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos