Vaikų rankdarbiai | Terra Publica

Vaikų rankdarbiai

Daiva Dmuchovska

9,99 

Liko 86

+ -

Sudarytojas: Daiva Dmuchovska

Metai: 2018

Puslapių skaičius: 192

ISBN: 978-609-473-079-5

Svoris: 1022 g

Išmatavimai: 206 × 268 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 7+


Knyga „Vaikų rankdarbiai“ – tai paprastų ir originalių rankdarbių knyga, skirta 7–14 metų vaikams. Knygoje daugiau kaip 130 darbelių iš įvairių gamtoje ar namuose randamų medžiagų: gamtos gėrybių, įvairių pakuočių, stiklainių, senų žurnalų, medžiagų skiaučių, siūlų. Iš jų galima pagaminti daug mielų žaisliukų ar naudingų daikčiukų: pieštukinių, taupyklių, vazonų, žibintų ir net lesyklėlių!

„Mūsų pati mylimiausia knyga – „Vaikų rankdarbiai“. Šioje knygoje yra net 130 paprastų bei originalių idėjų, ką galima nuveikti su vaikais. Idėjos tikrai labai smagios, kartais tokios paprastos ir nereikalaujančios daug pastangų ar medžiagų gamybai. Viskas aiškiai parašyta, atvaizduota kaip daryti. Informatyvi, spalvinga ir tikrai vertinga knyga. Manau čia tarsi „Must buy“ produktas kiekvienai mamai.“ (tinklaraščio babyblog autorius).

Visa apžvalga: https://www.babyblog.lt/top-5-knygos-vaikams-skatinancios-kurybiskuma-bei-nora-mokytis-babyblog-lt/?fbclid=IwAR1BYD-ni_3yWBHkYXDCqg5q_zBWIdxdRwSOQ36y2x-c8Ohfe9rTjKUaDa

Vaikų rankdarbiai

9,99 

  
Viso kaina: 9,99 

Ar žinote, kad rudeniniai medžių lapai, kaštonai, gilės, akmenukai ir kriauklelės gali tapti įdomiais ir labai reikalingais daiktais? Pavyzdžiui, rožių puokšte, padėkliuku ir netgi stalo žaidimu! O štai kartoninės dėžės, buteliukai, stiklainiai, tualetinio popieriaus ritinėliai, įvairios kitos pakuotės ar net seni žurnalai gali virsti mielais žaisliukais, pieštukine, taupykle, žibintu ar lesyklėle… Jeigu mėgstate piešti, ši knyga taip pat jums patiks. Joje rasite net kelis būdus, kaip sukurti nuostabių piešinių be teptuko!

Knyga „Vaikų rankdarbiai“ skirta visiems, kurie nori išmokti patys pasigaminti paprastų ir nesudėtingų, bet originalių darbelių iš įvairių medžiagų. Darbeliai parinkti 7–14 metų vaikams, tačiau ir patys tėvai čia ras įdomių užsiėmimų ir naujų idėjų, kaip smagiai praleisti laisvalaikį su vaikais.

Jūsų laukia daugiau kaip 130 darbelių iš įvairių lengvai randamų ir net nemokamų medžiagų!

Produkto kodas: 9786094730795 Kategorijos: , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos