Viešbutis „Didžioji M“ | Terra Publica

Viešbutis „Didžioji M“

Sjoerd Kuyper

8,99 

+ -
2015 m. „Zilveren Griffel“ apdovanojimas
2018 m. nominuota „Ragazzi“ apdovanojimui

Autorius: Sjoerd Kuyper

Vertėjas: Birutė Avižinienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2019

Svoris: 447 g

Išmatavimai: 150 × 221 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Kalba: Lietuvių


Aš Kosas. Man trylika. Gyvenu šeimos viešbutyje ant jūros kranto. Manote, kad mano gyvenimas amžinos atostogos? Patikėkit, tokių atostogų niekas nenorėtų. Klausytis seserų ir amžinų jų bėdų dėl meilių, makiažo ir kitų moteriškų dalykėlių. Žiūrėti į amžinai užsiėmusį tėvą... Svajoti apie mergaitę, į kurią net bijai pažvelgti. O tai, kas nutiko šią vasarą, prilygtų nebent ekstremalioms atostogoms. Tėvas pateko į ligoninę. O mums teko gelbėti viešbutį nuo bankroto. Tik iš kur saujelė paauglių gali gauti pinigų? O čia lyg tyčia... Jei pavyktų laimėti grožio konkursą, išspręstume visus reikalus. Klausimas vienas, kuri sesuo gražiausia? O gal gražiausias? Ko tik nepadarysi dėl šeimos... Bet žinot, kas šauniausia? Kad ši beprotiška vienos vasaros istorija tapo ne tik knyga „Viešbutis „Didžioji M“, bet ir filmu. Ir, žinoma, kad viskas baigėsi gerai. Knygos leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.

Viešbutis „Didžioji M“

8,99 

     
Viso kaina: 16,98 

Autorius

Autorius Sjoerdas Kuyperis gimė 1952 m., Amsterdame. Studijavo Amsterdamo universitete. Rašo scenarijus, knygas suaugusiesiems ir vaikams. Už kūrybą yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. ,,Viešbutis „Didžioji M“ – antroji autoriaus ekranizuota knyga.

Vertėjas

Knygos vertėja Birutė Avižinienė išvertė ne vieną knygą vaikams ir paaugliams. Apsigynė nyderlandų kultūros magistrą Groningeno universitete, o vėliau – lietuvių literatūros magistrą Vilniaus universitete.

Produkto kodas: 9786094731327 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos