„PineCon 2022“ bus pristatomi lietuvių kūrėjų stalo žaidimų prototipų konkurso „Dust off“ finalininkai | Terra Publica

„PineCon 2022“ bus pristatomi lietuvių kūrėjų stalo žaidimų prototipų konkurso „Dust off“ finalininkai

Šį savaitgalį, rugpjūčio 27 d., stalo žaidimų festivalyje „PineCon 2022“ leidykla „Terra Publica“ pristatys stalo žaidimų prototipų konkurso „Dust off“ komisijos atrinktus penkis geriausius stalo žaidimų prototipus. Festivalio metu galėsite susipažinti su stalo žaidimų autoriais, išbandyti prototipus ir balsuoti už labiausiai sužavėjusį stalo žaidimą.

Į konkurso „Dust off“ finalą pateko ir šeštadienį festivalio metu savo žaidimų prototipus pristatys Tadas Kastanauskas (žaidimo prototipas „Bad Cat“), Dmitrijus Babičius („Unpopular Opinion“), Tomas Miliauskas („Grybų karas“), Beatričė Valaitytė, Austėja Leonavičiūtė, Salomėja Paleckytė, Justinas Blažukas, Judita Remeikytė („Kondigno“) ir Mantas Minkauskas („Jungled“).

Festivalio „PineCon 2022“ metu, 20.30 val., bus paskelbtas komisijos išrinktas geriausias stalo žaidimas ir žaidimo autorius bus apdovanotas 200 eurų vertės kuponu bei dovanomis. Autoriui, kurio žaidimas atitiks leidyklos viziją ir pavergs konkurso komisijos narių širdis, leidykla padės išleisti žaidimą į plačiąją rinką. Festivalį lankantys žaidimų mėgėjai taip pat turės galimybę išreikšti savo simpatijas ir išrinkti mylimiausią stalo žaidimą, kurio autorius bus apdovanotas 100 eurų vertės kuponu bei dovanomis.

„PineCon 2022“ metu lankytojai galės susipažinti su plačiu jau išleistų lietuviškų stalo žaidimų asortimentu bei sužinoti, kaip tokie žaidimai sukuriami ir išleidžiami plačiajai auditorijai – apie tai išgirsite šeštadienį 18 val. pasikalbėjimuose su leidyklos plėtros vadovu, stalo žaidimų sudarytoju Vytautu Kandrotu bei kitais žaidimų rinkos ekspertais. Leidykla „Terra Publica“, išleidžianti daugiausiai lietuvių kūrėjų stalo žaidimų Lietuvoje, kviečia palaikyti lietuvių autorius, padėti jiems tobulinti savo stalo žaidimus ir atrasti sau patinkančius žaidimus vakarams su draugais ar šeima.

Stalo žaidimų prototipų konkursas ,,Dust off“
Knygų ir stalo žaidimų festivalis „RYŠ(K)IAI“ 2023

Parašykite komentarą

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos