Stalo žaidimų prototipų konkursas ,,Dust off“ | Terra Publica

Stalo žaidimų prototipų konkursas ,,Dust off“

Neleiskite dulkėti geriausioms idėjoms!
 
Leidykla „Terra Publica“ ieško stalo žaidimų, kurie pavergtų Lietuvos ir užsienio šalių žaidėjų širdis. Galbūt žaidimas, kurį sukūrėte ir kurio prototipą pasidėjote savo lentynoje, yra būtent toks? Nupūskite dulkes, neleiskite dulkėti geriausioms idėjoms. Pasidalinkite su mumis savo idėjomis ir galbūt būtent jūsų žaidimas pasieks lentynas jau 2023 metais!
 
Leidyklos „Terra Publica“ profesionalų komanda rinkoje veikia jau 21 metus. Mes žinome, kokia svarbi yra patirtis, komanda ir sukauptos žinios. Mes tai turime, todėl kviečiame kurti kartu. Mes tikime (ne, mes žinome!), kad Lietuvoje yra daug talentingų kūrėjų ir stalo žaidimų entuziastų. Šiuo konkursu leidykla siekia ne tik rasti potencialų 2023 metų bestselerį, bet ir suteikti žaidimų kūrėjams galimybę pasitikrinti savo idėjas, gauti rekomendacijas, kaip tobulinti savo žaidimus, realizuoti savo idėjas Lietuvoje ir užsienyje. Žaisti ir kurti komandoje yra smagiau!
 
Konkurso startas – liepos 19 diena, jis vyks iki rugpjūčio 17 dienos. Konkursas vyksta pirmą kartą, tad būkite pirmi, pateikę geriausią 2023 metų žaidimą!
 
Kaip dalyvauti konkurse? Spauskite ČIA ir užpildykite anketą. Neužmirškite susipažinti su konkurso nuostatais, dalyvaudami konkurse jūs turite su jais sutikti, juose yra pateikta daug svarbios informacijos.
 
Jūsų anketų lauksime iki 2022 m. rugpjūčio 17 dienos, 17 val. Pirmosios vietos laimėtojas bus apdovanotas 200 eurų vertės leidyklos dovanų čekiu. Taip pat skirsime papildomą specialų 100 eurų vertės dovanų čekį už geriausią konkurso žaidimą, kurį išrinks žaidimų festivalio „PineCon“ dalyviai.
 
Konkurso rezultatų paskelbimas. Vertinsime visas laiku gautas konkurso anketas. 2022 metų rugpjūčio 19 dieną paskelbsime 5 įdomiausius žaidimų autorius feisbuke ir susisieksime su jais asmeniškai. Žaidimų kūrėjus pakviesime į „PineCon“ renginį, vyksiantį rugpjūčio 27–28 dienomis Druskininkuose. Čia jie galės pristatyti savo prototipus renginio dalyviams, gyvai išbandyti žaidimus „Terra Publica“ žaidimų erdvėje. Renginio pabaigoje leidykla paskelbs viso konkurso nugalėtoją bei įteiks papildomą prizą konkurso dalyviui, kurio žaidimas bus geriausiai įvertintas konkurse.
 
Jeigu jūsų žaidimas atitiks leidyklos viziją ir pavergs komisijos narių širdis – leidykla padės išleisti jūsų žaidimą į plačiąją rinką. Laukiami visi neabejingi stalo žaidimams!
Knygos apžvalga | „Tu pirmas“ | Erin Entrada Kelly
„PineCon 2022“ bus pristatomi lietuvių kūrėjų stalo žaidimų prototipų konkurso „Dust off“ finalininkai

Parašykite komentarą

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos