Knygos apžvalga | „Magiškų gyvūnų mokykla. Į kelionę!“ | Margit Auer | Terra Publica

Knygos apžvalga | „Magiškų gyvūnų mokykla. Į kelionę!“ | Margit Auer

Nepakartojami nuotykiai su gyvūnais tęsiasi! Nepavėluokit – šokit į omnibusą ir drauge su panelės Kornfyld klase patirkit kvapą gniaužiančių nuotykių mokyklos stovyklavietėje! Magiškų nuotykių nesudrums net ir paskutinę minutę prie kompanijos prisijungęs, ne itin visų mėgstamas mokyklos direktorius. Neišsigąskite, jei iki šiol nebuvote susipažinę su neįprastosios Akmenynės mokyklos herojais. Juk kelionė – tobulas metas naujai pažinčiai! Pasiruošę?

Magiška gyvūnų mokykla – toli gražu nėra paprasta! Joje besimokantys vaikai turi šansą gauti geriausią pasaulyje draugą – gyvūną. Kas čia nepaprasto, paklausite jūs? Su magišku gyvūnu galima kalbėtis ir jis visada bus nepamainomas draugas ištikus bėdai! Nenuostabu, kad visi vaikai svajoja, kada ateis jų eilė, o mūsų kelionėje ši laimė nusišypsos net dviems vaikams – ne pačiu geriausiu elgesiu sužybėjusiam Silui ir jautriai, introvertiškai Finjai. Jiedu, ir patys to nenujausdami, iš stovyklos grįš neatpažįstamai pasikeitę…

Kelionė nepaliks abejingų 7 – 9 metų sulaukusių, mylinčių gyvūnus, neatsispiriančių dinozaurams, dievinančių pašėlusius nuotykius vaikų ir tų, kurie tyliai pasvajoja apie ne visai įprastą, stebuklingą draugą.

Tai jau ketvirtoji nemenko populiarumo pasaulyje susilaukusios serijos knyga, tad patyrę pačių netikėčiausių nutikimų virtinę kelionėje, greičiausiai ieškosite ir pirmųjų šios serijos knygų. Paprastas, nesudėtingai parašytas tekstas įtrauks vaikus, mėgstančius lengvai besiskaitančias knygas, o tėvus nudžiugins tuo, kad lengvai slystantys sakiniai talpina gilias temas. Tekstas audžiamas pasitelkiant kitoniškumo temą – juk ne atsitiktinai kiekvienam vaikui atitenka skirtingas gyvūnas, atliepiantis vidinį vaiko pasaulį, jo charakterį, elgesį, būdą, padėsiantis išspręsti konkrečiam vaikui kylančias problemas. „Į kelionę!” tampa dar dviejų vaikų kelione į jų elgesio/jausmų kismą. Ši kelionė padės jiems išsivaduoti iš labai skirtingų, tačiau abiems trukdančių sėkmingai pritapti prie bendraamžių, problemų.

Na, o tėvams, knygų pasaulyje keliaujantiems drauge su vaikais, autorė taip pat įteikia progą ugdyti jų empatiją ir kartu padiskutuoti: kas iš tiesų slypi už agresyvaus, netinkamo elgesio (ką demontsruoja visus gąsdinantis Silo elgesys – jo krokodilišką būdą ar vidinį pažeidžiamumą?); ar visuomet galime pasikliauti tik mums regimu elgesiu; ar galime būti greiti teisti bei smerkti, o gal galime rasti būdą padėti (klasės draugai, net būdami pasipiktinę Silo elgesiu, nuo jo visiškai nenusigręžia, o apsilankę jo namuose ir patyrę visišką tėčio abejingumą Silui supranta, kodėl jis gyvenime jaučiasi sutrikęs ir vienišas)? Ir tai tik trumpa į galimų pokalbių sąrašą patenkančių klausimų dalis. Draugystė, nepaisanti išbandymų – smagiais nuotykiais apraizgyta, pagrindinė autorės žinia.

Būdama vaikas, autorė Margit Auer norėjo tapti…paštininke (!) ir geltonu dviračiu pristatinėti laiškus. Gyvenimas pasuko sava vaga ir ji tapo žurnaliste (reportere). Daug rašydama spaudai, o gimus trims sūnums – ir daug laiko skaitydama knygas jiems, ji nusprendė, kad laikas pačiai išmėginti savo jėgas vaikų knygų kūryboje. Taip gavome progą apsilankyti jos magiškų gyvūnų mokykloje. Ar atspėtumėt, kokio gyvūno ji trokštų sau? Beždžionės!

Knyga iliustruota jaukiomis, švelniu humoru spinduliuojančiomis Nina Dulleck iliustracijomis.

Apžvalgos autorė: Indrė Šniuikaitė

Knygą „Magiškų gyvūnų mokykla. Į kelionę!“ galite įsigyti čia

Knygos apžvalga | „Viskas bus gerai“ | Jasminka Petrović
Knygos apžvalga | „Made by Indira. Mada – bet kokia kaina?“ | Caja Cazemier, Martine Letterie

Parašykite komentarą

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos